Froximun Toxaprevent Pure

Froximun Videolar

 • Froximun Toxaprevent Pure

  Sağlıklı bir vücudun sağlıklı bir bağırsak florasının varlığı ile mümkün olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. Yediğimiz ve içtiğimiz gıdaların emilimi bağırsaklarımızda gerçekleşir.

  Bağırsaklarımızda yaklaşık 1- 2 kg kadar bakteri mevcuttur. İyi çalışan ve faydalı bakterilerle kuşatılmış bir sindirim sistemi sağlığımızın temelidir. Gün boyunca yiyip içtiklerimiz, hava ve dokunduklarımız ile beraber bir çok zararlı ve toksik madde vücudumuza girer. Bu zararlı maddelerden bizleri, bağırsaklarımızı bir çim tabakası gibi saran bakteriler korur ve zararlı maddeler emilip vücuda yayılmadan vücuttan atılmalarını sağlar. Aynı zamanda bu bakteriler organik asitler üreterek bağırsak duvarlarımızın korunmasını da sağlar. Sağlıklı bağırsak florasının pek çok toksik maddeyi ve kanserojen maddeyi etkisiz hale getirme özelliği mevcuttur.

  FROXIMUN TOXAPREVENT MEDI PURE NEDİR?

  • Froximun Taxaprevent Medi Pure’un etkin maddesi Clinoptilolit’tir.
  • Froximun Taxaprevent Medi Pure kimyasal madde içermez organik bir mineraldir.
  • Froximun Toxaprevent Medi Pure’ın ana etken maddesi Clinoptilolit, vücuda girdiği andan itibaren kana karışmadan, geçtiği yol üzerindeki toksinleri, asitleri, civa, amonyum, kurşun gibi ağır metalleri kendinde toplar ( Absorban ) ve kendindeki Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum ve Potasyum’u toksinli ortama bırakır ( İyon Değişimi ) . Kendinde topladığı tüm toksin ve asitler dışkı yoluyla vücuttan dışarı atılır. Ayrıca Froximun Toxaprevent Medi Pure extra kalsiyum ve magnezyum karbonat ile de zenginleştirilmiştir.