Froximun Türkiye

Froximun Türkiye

Froximun Türkiye Distribütörü

Froximun Türkiye

Froximun ürünleri doğal medikal ürünler olup, ana etken maddesi volkanik bir mineral olan doğal zeolit(clinoptilolite)’dir.

Froximun medikal ürünleri hastalıklardan korunmada veya hastalığın hafifletilmesinde önemli rol oynar. Froximun ürünleri vücut tarafından emilmez fakat sindirim sistemi yolu ile hareket ettiği için bir sünger gibi yolunun üstündeki çeşitli zararlı toksinleri absorbe eder. Sağlığımıza zarar verebilecek maddeleri kan dolaşımına girmeden önce kendine bağlayarak dışarıya atılmasını sağlar.

FROXIMUN ÜRÜNLERİ NEDİR?

Froximun ürünleri MANC ( Modified,Activated,Natural,Clinoptilolite) olarak bilinen madde içeren, vücudun detoksifikasyonunu sağlayan mineral bazlı medikal ürünler olarak patentlenmiştir. Froximun ürünleri sağlığımızı korumak için her gün kullanılacak
şekilde tasarlanmıştır. Bunlar vücut tarafından emilim olmadan mide ve bağırsak bölgesinde hareket ederler, bir sünger gibi geçtikleri yerlerde bulunan çeşitli zararlı toksinleri kendilerine bağlarlar ve doğal yoldan vücuttan dışarıya atarlar.Froximun medikal ürünleri metabolize edilmez dolayısı ile herhangi bir yan etkisi yoktur.

Sindirim sistemindeki zararlı maddeleri kendilerine bağlama gibi özel bir kabiliyete sahip olmaları etki mekanizmasının temelini oluşturur. Bu medikal ürünler sayesinde vücut en düşük oranda toksinin bile emilimini yapmış olur. Daha önce vücudun biriktirmiş olduğu toksinler bağışıklık sisteminin çalışma sistemine uygun olarak yavaş yavaş vücuttan atılmaya çalışılır.

Froximun medikal ürünlerin, dış lokalize kullanımında çeşitli paket formları, pudra formu ve kapsül formu olmak üzere çeşitli preparatlardan oluşmaktadır. Tüm fomları  histamin ve diğer aminleri kendilerine bağlama ve dışarı atma ,kurşun,civa,sezyum emilimi özelliklerine sahiptir.Risk taşıyan iş yerleri ile ticari iş güvenliğinde fonksiyonel kullanılabilirliği güvenli olduğundan, ürünlerin kullanımı hızla artmaktadır. Şimdiye kadar Alman Tıbbi Cihaz Kanununca tanımlanan verilere uygun olarak hazırlanmış formülasyonunda ve kullanımında herhangi bir yan etki gözlemmemiştir.