FROXIMUN TOXAPREVENT PLUS

“Sağlığınız, hatta hayatınız tehlikede olabilir, artık vücudunuzdan toksinleri atarak daha fazla enerji ve yaşam gücü elde edebilirsiniz”

KULANIM ŞEKLİ

 • Her sabah 3 gr’lıl stick suya karıştırılarak içilir. Karıştırılacak kaşığın tahta kaşık ya da tahta çubuk olmasına önem verilmelidir
 • 30 gün hiç ara vermeden kullanılmalıdır
 • Doktor’un tavsiyesi günlük alım miktarı arttırılabilir.
 • Sabah aç karnına alınması uygundur.
 • Çocuklarda da rahatlıkla kullanılabilir

FROXIMUN TOXAPREVENT MEDI PLUS İÇERİĞİ

Etkin maddeleri Mikronize Clinoptilolit, kalsiyum karbonat ve magnezyum karbonattır 1 saşe
Froximun Toxaprevent Plus; 3000 mg Klinoptilolit, Kalsiyum Karbonat ve magnezyum karbonat içermektedir.

FROXIMUN TOXAPREVENT PLUS

“Sağlığınız, hatta hayatınız tehlikede olabilir, artık vücudunuzdan toksinleri atarak daha fazla enerji ve yaşam gücü elde edebilirsiniz”

YAŞAM KALİTESİNE HOŞ GELDİNİZ!
FROXIMUN TOXAPREVENT MEDI PLUS
AĞIR METAL VE TOKSİN ATICI DETOX ÜRÜNÜ
DOĞAL MİNERAL

“Sağlığınız, hatta hayatınız tehlikede olabilir, artık vücudunuzdan toksinleri atarak daha fazla enerji ve yaşam gücü elde edebilirsiniz”

Günümüzde erken yaşlanma, kanser, kalp hastalıkları gibi birçok ve tehlikeli hastalığın sebebinin vücudumuzda biriken toksinler olduğu literatürde yerini almış durumda. Toksin kısaca hücrelerde biriken zehir anlamına geliyor. Her hastalığın altına, toksin ve asit birikiminin vücutta fazlalaşması ve vücudun bu zehri atamaması gerçeğini koyabiliriz.

Sağlıksız beslenme, yaşam koşulları, hareketsizlik, azalan oksijen, stres gibi belli başlı enstrümanlar vücutlarımızdaki toksin miktarını arttırıyor. Aynı zamanda kabızlık ve sindirim sistemi bozuklukları da vücutta toksin birikimini fazlalaştırıyor. O yüzden bağırsak temizliği ( kolon temizliği ) ve mide temizliği de oldukça önemli.

Günümüz insanı olarak bizler bu konuda bilinçli davranmaya çalışıyoruz. Çevreyi ve doğalı korumanın önemini biliyoruz, soluduğumuz havanın kirli olmasından yakınıyoruz, yiyeceklerimizin doğal olmasına, marketten aldıklarımızın raf ömrü süresine ve katkı maddesi içermeyen ürünler olmasına, önem gösteriyoruz lakin yine de toksin denilen o zehirden kurtulmamız bireysel olarak çabalarımızla pek mümkün olmuyor.

Toksinlerden kurtulmak için neredeyse her diyetisyenden bir tavsiye alıyoruz, doğal sandığımız sebze suları ( detoks meyve suyu ) içiyoruz ki o sebze ve meyvelerin üzerinde tarım ilacı fazlasıyla mevcut ve bu organlarımızı fazlasıyla kirletiyor. Ne olduklarını tam olarak bilmediğimiz detoks programlarını takip ediyoruz. Bunları bazen bilinçli bazen de bilinçsiz yapıyoruz. Bilmeden belki de kendimize zarar veriyoruz.

O yüzden;

 • Yapay gıdalar, raf ömrü olan gıdalardan ve İşlenmiş gıdalardan uzak durmamız
 • Doğal tereyağı ve doğal zeytinyağı kullanmamız
 • Düzenli olarak günlük egzersiz yapmamız ve sağlıklı diyet programı benimsememiz
 • Kabız Olmamaya dikkat etmemiz
 • Vücudumuzdaki toksinlerden doğru yöntemlerle temizlenmemiz ve bu temizlik sırasında da sağlıklı beslenme programı uygulamamız

FROXIMUN TOXAPREVENT MEDI PLUS NEDİR?

Froximun Toxaprevent Medi Plus’ın etkin maddesi Clinoptilolit’tir. Froximun Toxaprevent Medi Plus kesinlikle kimyasal madde içermez organik mineraldir.

Froximun Toxaprevent Medi Plus’ın ana etken maddesi Clinoptilolit, vücuda girdiği andan itibaren kana karışmadan, geçtiği yol üzerindeki toksinleri, asitleri, civa, amonyum, kurşun gibi ağır metalleri kendinde toplar ve kendindeki Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum ve Potasyum’u toksinli ortama bırakır ( İyon Değişimi ) . Kendinde topladığı tüm toksin ve asitler dışkı yoluyla vücuttan dışarı atılır. Tıpkı bir temizlik hizmetlisi gibi geçtiği bölgeyi arındırır. Ayrıca Froximun Toxaprevent Medi Plus extra kalsiyum ve magnezyum karbonat ile de zenginleştirilmiştir.

FROXIMUN TOXAPREVENT MEDI PLUS ana maddesi olan Clinoptilolit Zeolit hakkında bilgi almak için tıklayınız...

FROXIMUN TOXAPREVENT MEDI PLUS ETKİLERİ

 • Ağızdan alındığı andan itibaren geçiş yolları üzerindeki her noktayı temizleyerek bağırsaklara kadar iner. Vücudu tahriş eden zehirleri ve kirleticileri kendine bağlar ve bağırsak yolu ile dışarıya atılmasını sağlar.
 • Vücudu kirletici ve tahrip edici maddelerin tahliyesini sağlar.
 • Asit ve Ph düzenleyici etkisi vardır. Bu şekilde Sindirim sisteminin düzenlenmesine ve mide duvarlarının korunmasına yardımcı olur.
 • Toksin ve ağır metalleri kendine çekerek organların temizliğini sağlar. Bu şekilde üst ve alt sindirim sistemi hastalıklarının önlenmesine yardımcı olur.
 • Toz şeklinde bardak içerisinde eritilerek içildiğinden, ilk önce temas ettiği yer ağız, dişler ve boğazdır. İçildiği andan itibaren ağız ve ağız boşluğuna yapışır. İyon değişimi sayesinde ağızda koku yapan tüm toksinleri ve yara yapıcı tüm bakteri, mantar ve ağır metalleri kendine çekerek, kendindeki Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum ve Potasyumu ortama bırakır. Bu bölgedeki toksik maddeleri kendine bağlayarak, Ağız Kokusunun giderilmesine ve Ağız Yaralarının iyileşmesine yardımcı olur.
 • Kanser hastalarında kemoterapi sırasında veya hastalıklarından dolayı fazla ilaç kullanan kişilerde rahatlıkla kullanılır.
 • Hiçbir ilaç ile olumsuz etkileşimi yoktur. Kemoterapi hastaları ya da çok ilaç kullanan kişilerde ilaçların olumsuz etkileri ve toksik maddeleri vücutta birikmektedir. Hastayı daha fazla hasta eden ve en çok da böbrek üzerinde biriken bu maddelerin dışarı atılmasına ve organların temizlenmesine yardımcı olur.

 

Froximun Toxaprevent Medi Pure ile kullanılması tavsiye edilir...